میزبانی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران از نشست های تخصصی دفاع مقدس

موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس‌، سه شنبه (اول مهرماه) میزبان سه نشست تخصصی در حوزه ادبیات دفاع مقدس خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، هم‌زمان با آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در قالب گفت‌وگوهای زنده در فضای مجازی(لایو اینستاگرام)، ادبیات داستانی و شعر دفاع مقدس با حضور نویسندگان، منتقدان و پژوهشگران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بر این اساس، امروز “شعر مقاومت و دفاع مقدس” ساعت ۱۰ با حضور ناصر فیض و علی‌محمد مودب  بررسی می‌شود.

نقدکتاب “امتحان سخت؛ خاطرات آزاده سیداحمد قشمی” با حضور سید احمد قشمی و  دکتر جوادکاموربخشایش (منتقد) از دیگر برنامه‌های موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس است که ساعت ۱۴ با همکاری انتشارات پیام آزادگان برگزار می‌شود.

همچنین، سلسله نشست های «نشانه؛ نشست های ادبیات استانی در آینه دفاع مقدس»  با عنوان «ادبیات داستانی دفاع مقدس و خاطره نگاری» از سوی دفتر شعر و گسترش ادبیات داستانی ساعت ۱۴ با حضور گلعلی بابایی و میثم امیری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این  نشست ها می‌توانند از ساعت ۱۰ و از طریق آدرس@ khaneyeketab وارد صفحه اینستاگرام موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران شده و در این نشست‌های آنلاین حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *