دستگاه قضایی با مقابله با مفاسد در حال نگهبانی از انقلاب اسلامی است

خبرگزاری میزان – معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین کشور ضمن تشکر از زحمات قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد گفت: طی سال‌های گذشته دستگاه قضایی که دیده‌بان قوی است، صادقانه در خدمت رسانی به مردم تلاش کرده به ویژه در این مقطع با مقابله با مفاسد از انقلاب اسلامی نگهبانی می‌کنند.

سردار علی‌حسین پازدار در بازدید از غرفه مرکز رسانه قوه قضاییه در اولین روز از نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه که به مناسبت چهلمین سال گرامیداشت این هفته در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد در گفت‌گو با میزان بیان داشت: باید در این ایام یاد شهدا و نقش آفرینان دفاع مقدس را گرامی بداریم

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: جنگ ما دفاع مقدس نام گرفت، زیرا دفاع مشروع بود و از حق، باورها، دستاورد‌های انقلاب دفاع کرد و حاصل زحمات کسانی بود که در به ثمر نشستن انقلاب نقش اساسی داشتند.

وی اظهار کرد: دفاع مقدس دستاورد‌های متعددی داست که یکی از آن خودباوری، استکبارستیزی، مقابله محکم و پایدار مردم در برابر دشمن سراپا تجهیز شده به ابزار باطل بود.

پازدار بیان کرد: اکنون در ایام چهلمین سالگرد دفاع مقدس می‌بینیم همه مردم آماده دفاع همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین کشور ضمن تشکر از زحمات قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد گفت: طی سال‌های گذشته دستگاه قضایی که دیده‌بان قوی است، صادقانه در خدمت رسانی به مردم تلاش کرده به ویژه در این مقطع با مقابله با مفاسد از انقلاب اسلامی نگهبانی می‌کنند.

https://www.mizanonline.com/002lMz

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *