یکی از راهکارهای مهم تداوم و توسعه فرهنگ حماسه و ایثار اردوهای راهیان نور است

به گزارش راهیان نور؛ احمد غریوی نماینده تام الاختیار وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در ستاد مرکزی راهیان نور ضمن بازدید از غرفه این ستاد در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر  اظهارکرد:  با توجه به اعتقاد راسخی که دراین و وزارتخانه نسبت به  راهیان نور و نقش این حرکت عظیم ارزشمند ملی داریم سعی شده که از تمامی ابزار در جهت بهره گیری از این فرصت استفاده شده و تحول حوزه  در دستور کار قرارگیرد.

نماینده تام الاختیار وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی افزود: به واسطه حرکت فرهنگی راهیان نور خانواده‌ها و به ویژه نسل جوان با مناطق عملیاتی آشنا شده و از نزدیک در جریان فداکاری‌ها و رشادت‌های فرزندان این مرزو بوم در پاسداری از نظام اسلامی قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: در وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی از طریق حوزه ها و پایگاه ها این اتفاق مهم فرهنگی ومردمی اولویت قرار گرفته است و همچنین مسئولیت و معین سه یادمان شلمچه، بیرانوند، بوالحسن  ازسوی ستاد مرکزی راهیان نور به وزارت خانه ابلاغ شده که سعی شده  در انجام وظیفه خود نسبت به میزبانی از زائران  شهدا به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

غریوی بیان کرد: بدون شک امنیتی که امروز در کشور برقرار است مرهون نثار خون پاک شهیدان است و اگر تلاش صادقانه رزمندگان و ایثارگران نبود قطعا  آرامش امروز  وجود نداشت.

وی در پایان گفت : با توجه به شرایط حال حاضر و عدم امکان اعزام کاروان زیارتی در فضای مجازی  شعی شده بهترین ظرفیت را ایجاد کنیم و بتوان از این فرصت استفاده کرد و  با ابلاغ به مجموعه  وزارت تعاون سعی شده  این موضوع مورد غفلت قرار نگیرد و  فرهنگ حماسه و ایثار در کشور  زنده نگه‌داشته شود  و به نسل‌های آینده منتقل شود که یکی از راهکارهای مهم  آن تداوم و توسعه اردوهای راهیان نور است و قطعا نقش بسیار مهمی دراین زمینه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *