گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه


برنامه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با محوریت نقش و مکتب شهید والامقام سپهبد قاسم سلیمانی و مکتب مقاومت برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)، فریبرز کرمی گفت: با ارج نهادن به ایثارگری دلیرمردان ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس، افزود: باید از رشادت‌ و جانبازی‌های ایثارگران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: این اداره‌ کل به‌منظور ارج نهادن به مقام و منزلت شهیدان و غیور مردان هشت سال دفاع مقدس و گرامی داشتن یاد و خاطره این عزیزان برنامه های مختلفی را در سال جاری با همکاری تمامی بسیجیان این اداره کل انجام داده است.

کرمی افزود: برای حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایت مداری، مقاومت، ایثار و شهادت، خود باوری دینی و ملی اقداماتی صورت گرفته است که شاخص ترین آنها، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، طراحی و نصب بنر بر بیلبوردهای جاده‌‌ای با مضامین دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، شرکت در جلسات ویدئو کنفرانسی، ایجاد سنگر نمادین، آذین بندی و فضا سازی اداره کل و درج شعائر مرتبط با دوران دفاع مقدس از جمله این برنامه ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *