کاشت چهل اصل درخت توسط هنرمندان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در بوشهر

مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: در آیینی چهل اصل درخت توسط هنرمندان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در روستای هلیله بوشهر کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عبدالرحمن برزگر در این ارتباط بیان کرد: در ششمین روز هفته گرامیداشت دفاع مقدس و چهل سالگی دفاع قهرمانانه مردم ایران در برابر رژیم بعث عراق، هنرمندان سینمای جوان و مجموعه بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر به یاد شهدا چهل اصل درخت را در روستای هلیله در همجواری نیروگاه اتمی بوشهر کاشتند.

وی اظهار داشت: این اقدام از سوی هنرمندان گام مثبتی در راستای ترویج فرهنگ درخت و درختکاری است که گسترش آن الزامی می باشد.    

برزگر افزود: هنرمندان قشری مهم و تاثیرگذار در جامعه هستند که می توانند نقش اساسی در توسعه حوزه های مختلف داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی کمپین درختکاری هنرمندان علاوه بر تشویق شهروندان به کاشت درخت، باعث حفاظت از محیط‌زیست نیز شویم.

مدیر انجمن سینمای جوانان استان در پایان خاطرنشان کرد: رونمایی از آثار هنرمندان انجمن با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس انجمن استان می باشد.

لازم به توضیح است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن سینمای جوانان استان و دهیاری و شورای اسلامی روستای هلیله در این آئین مشارکت داشتند.

۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *