پیرسبزی: دفاع مقدس بزرگترین گنجینه حوزه فرهنگ و هنر برای پردازش است/ سردار حکمتیان: متولیان حوزه فرهنگ، فرماندهان جنگ نرم امروز می باشند

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با سردار حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی با گرامیداشت چهلمین سالگرد اقتدار دفاع مقدس افزود: نقطه قوت دفاع مقدس این است که حتی اگر کسانی در تضاد با این نظام هم باشند اما نمی توانند رشادت ها، دلیرمردی های رزمندگان ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس را نادیده بگیرند و چه بسا به آن افتخار هم می کنند.

وی با بیان اینکه راز ماندگاری دفاع مقدس دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا دارد خاطرنشان کرد: اگر امروز انقلاب ما عزتمندانه پا بر جا و مستحکم  و قدرت دارد، ریشه آن برگرفته از راهی است که از  عاشورا گرفته ایم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: حوزه فرهنگ و هنر رسالت سنگین و مهمی در پردازش و ترویج فرهنگ دفاع مقدس دارد و  در واقع این یک گنجینه بزرگ برای اهالی فرهنگ، هنر و قلم است که از زوایای متعدد به آن بپردازند.

در ادامه این نشست صمیمی سردار حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از فعالیت های چشمگیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته دفاع مقدس افزود: دشمن امروز نه توان مقابله نظامی با ما دارد و نه اراده جنگ نظامی را دارد، اما با یک جنگ ترکیبی در قالب تحریم اقتصادی و جنگ نرم فرهنگی فکر و ذهن مردم ما بویژه جوانان را هدف قرار  داده است.

سردار حکمتیان مسئولین و متولیان حوزه فرهنگ و هنر را فرماندهان جنگ نرم  مقابله با دشمن دانست و بیان کرد: در ترویج و نشر ارزش های دفاع مقدس خیلی کار شد اما کار عقب مانده فرهنگی هم زیاد داریم که امیدواریم با هم افزایی فرهنگی این خلاء ها برطرف

شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *