پیام تبریک فرمانده بسیج امام علی (ع)دیوانعالی و دادستانی کل کشور به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوانعالی و دادستانی کل کشور در پیامی  ضمن تبریک چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: اینک در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با تاسی از مکتب این شهید بزرگوار در جنگ نابرابر اقتصادی همچون یاران امام راحل در مقابل دشمنان اسلام و اهل بیت (ع) با سری برافراشته خواهیم ایستاد و یقینا در این جنگ تحمیلی نیز با رهبری مقام عظمای ولایت به پیروزی دیگری خواهیم رسید.

خبرگزاری میزان – علی اکبر بختیاری فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوانعالی و دادستانی کل کشور در پیامی چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است: 31 شهریورماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث به سرکردگی صدام به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است.

ایامی که در آن رشادت ها، ایثارها و خلق حماسه ها توسط جوانان این مرز و بوم به اوج خود رسید و برگ زرین دیگری را به کتاب قطور انقلاب افزود. در جبهه های دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی‏های خود، آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان یک مکتب مقدس جریان‏ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع خود قرار داد. مکتبی که نتیجه آن شهیدانی همچون سردار سرافراز شهید قاسم سلیمانی است.

اینک در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با تاسی از مکتب این شهید بزرگوار در جنگ نابرابر اقتصادی همچون یاران امام راحل در مقابل دشمنان اسلام و اهل بیت (ع) با سری برافراشته خواهیم ایستاد و یقینا در این جنگ تحمیلی نیز با رهبری مقام عظمای ولایت به پیروزی دیگری خواهیم رسید.

اینجانب، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را که از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شهید پرور ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *