وزارت راه و شهرسازی با 6 سازمان نقش آفرین خود به نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت می آید

به گزارش ستادخبری نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت، علیرضا افشاری، فرمانده مرکز بسیج وزارت راه و شهرسازی و دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اظهارداشت: با توجه به نقشی که وزارت راه و شهرسازی، از جمله ۶ سازمان تابعه آن، در هشت سال دفاع مقدس داشته‌اند، در این نمایشگاه‌ها تلاش شده تا دستاوردهای آنان به نمایش گذاشته شود. این ۶ سازمان شامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، سازمان هواشناسی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، صنایع هواپیمایی کشوری و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور هستند.

افشاری گفت: تفاوت عمده برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال با سال‌های گذشته در این است که قبلاً فقط نمایشگاه هفته مقدس در تهران برگزار می‌شد؛ اما امسال این‌ مراسم از سوی تمامی ادارات وزارت راه و شهرسازی در سراسر کشور برگزار می‌شود و مسئولان بسیج در این زمینه فعال خواهند بود.

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصریح کرد: علاوه بر اینکه پروتکل‌های بهداشتی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس رعایت خواهند شد، تلاش داریم تا از طریق رسانه‌ها به ویژه صداوسیما و شبکه‌های مجازی نیز دستاوردهای این نمایشگاه را به اطلاع عموم برسانیم.

افشاری تأکید کرد: تمامی تلاش ما این است که در این نمایشگاه، دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را معرفی کرده و آن را گرامی بداریم.  ما معتقدیم که امنیت، اقتدار و پیشرفت امروز کشورمان در نتیجه مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و به‌ویژه شهدا است. ما موظف هستیم تا میراث دار دستاوردهای این عزیزان باشیم. جوانان امروز ما نیاز دارند با این الگوها آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *