همزمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح از غرفه دادستانی کل کشور بازدید کرد

در اولین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح قوه قضاییه از غرفه دادستانی کل کشور بازدید کرد.

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح قوه قضاییه در اولین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه که به مناسبت چهلمین سال گرامیداشت این هفته در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد از غرفه دادستانی کل کشور بازدید کرد.

در این بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامیان در جریان آخرین دستاوردها و اقدامات دادستانی کل کشور در سالهای پس از جنگ قرار گرفت.

یکی از اقدامات مهم دادستانی کل کشور در راستای احقاق حقوق مردم ایران تنظیم کیفرخواست علیه صدام بمنظور محکومیت متجاوز بوده است که بر اساس موازین حقوقی، بین المللی و معاهدات، عهدنامه ها و قطعنامه های بین المللی بوده است که به دو زبان فارسی و عربی تدوین و صادر گردیده است که مورد استقبال حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامیان، معاونین و مراجعین قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *