همراه با مصباح، در روایت چهل سالگی دفاع مقدس

همزمان با چهلمین سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه های متنوعی از جمله مصباح را روی آنتن می برد.
به گزارش خبرگزاری شبستان، برنامه «مصباح» در پاسداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بطور زنده روی آنتن می‌رود.

تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه این برنامه در باغ موزه دفاع مقدس پخش می‌شود، گفت: مصباح یک برنامه شبانگاهی است که دعوت از پیشکسوتان جهاد و دفاع و چهره های قرآنی هشت سال جنگ تحمیلی از بخشهای آن است.
مهدی صفری افزود: اطلاع رسانی برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در هفته دفاع مقدس از دیگر بخشهای این برنامه است که هر شب در هفته دفاع مقدس ، ساعت ۲۲ به طور زنده پخش می‌شود.
وی به برگزاری مسابقه روزانه در این برنامه اشاره کرد و گفت: دعوت از گروه‌های سرود حماسی و اجرای زنده در مصباح ، و پوشش بخشهایی از روایتگری های مجموعه باغ موزه هم در دستور کار است و در بخش کتابخوانی این برنامه نیز سعی داریم کتابهای حوزه دفاع مقدس را به مخاطبان معرفی کنیم.

شبکه قرآن و معارف سیما امسال با برنامه های متنوعی به استقبال هفته دفاع مقدس می‌رود از جمله پخش مستند روایت فتح که با بیان روایتی از نقش آفرینی رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس، فرازهایی از وصیت نامه شهدا را به مخاطبان عرضه می‌کند.
همچنین «جای خالی قرآن» با موضوع وصیت نامه شهدا درباره قرآن ، روزانه از  این شبکه پخش می‌شود.
ویژه برنامه «روزنه» نیز با تهیه گزارش از پادگان های نیروی زمینی ارتش و باز پخش  مداحی و نوحه سرایی رزمندگان در دوران دفاع مقدس مخاطبان را میهمان حال و هوای معنوی سالهای دفاع می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *