نمایش اندیشه و عمل شهدای دوران دفاع مقدس به عهده ماست

رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح ضمن بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال وظیفه داریم آن شجاعت، عمل، اندیشه و شهامت امام راحل، رزمندگان و شهدای دوران جنگ و دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم و به نسل آینده منتقل کنیم.

حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی، در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، ضمن بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های دوران دفاع مقدس قوه قضاییه گفت: خداوند در روزگار ایامی دارد که در آن نفخه‌هایی به سمت مردم می‌آید و فرموده است خود را در معرض این نفخه‌ها قرار دهید. جنگ تحمیلی علیه ملت ایران یکی از این نفخه‌هاست که به فرمان امام خمینی (ره) پیر و جوان و زن و مرد همه وارد عمل شدند و مردانه جنگیدند.

رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح افزود: امروز در نمایشگاه دستاورد‌های دوران مقدس قوه قضاییه برآنیم تا اندیشه امام راحل را در معرض دید همگان قرار دهیم. ما باید در برابر دشمن با تمام قوا مبارزه کنیم و توجه داشته باشیم که در زمان دفاع مقدس با ظرفیت کم و دست خالی بر دشمن فائق آمدیم.

حجت‌الاسلام بهرامی ادامه داد: امروز بعد از گذشت ۴۰ سال وظیفه داریم آن شجاعت، عمل، اندیشه و شهامت امام راحل، رزمندگان و شهدای دوران جنگ و دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم و به نسل آینده منتقل کنیم.

بهرامی درپایان گفت‌وگوی خود ضمن اشاره به ضرورت‌های کار رسانه‌ای در مورد دفاع مقدس گفت: امروز در برابر هجمه دشمن و صد‌ها رسانه قرار داریم که به زبان فارسی بر علیه ما تبلیغ می‌کنند. ما در عرصه اطلاع رسانی باید پدافند داشته باشیم و قوه قضاییه باید در این امر پیش قدم باشد.

نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *