نمایشگاه ملی اقتدار 40 با استقبال مردم و نخبگان روبه‌رو شده است

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه نمایشگاه ملی دستاوردهای دوران دفاع مقدس و مقاومت با استقبال مردم و نخبگان رو به رو شده است گفت: غرفه های قوه قضاییه ظرفیت بزرگی را در خود دارد و با وجود در اختیار داشتن اسناد انقلاب می‌تواند بسیاری از شبهات را پاسخ داده و بازدیدکنندگان را به سمت غرفه‌های خود جذب کند.

به گزارش ستاد رسانه ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، علی اصغر جعفری رییس نمایشگاه ملی اقتدار چهل  و مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نهمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس از غرفه‌های بخش قوه قضاییه نمایشگاه بازدید کرد.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، بیان کرد: اصولا هدف برپایی نمایشگاه‌ها این است که در یک فرصت کوتاه بازدیدکنندگان در جریان یک رویداد مهم قرار بگیرند و در همه جای دنیا به روشهای مختلفی این کار انجام می‌شود که یکی از آنها ایجاد نمایشگاه است.

وی گفت: قوه قضاییه اقدامات ارزشمند و بزرگی را از ابتدای انقلاب تاکنون انجام داده و در همه حوادث نقش ممتازی داشته است اما این تلاش‌ها کمتر منعکس شده است.

جعفری بیان کرد: نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با استقبال مردم و نخبگان رو به رو شده است. غرفه های قوه قضاییه ظرفیت بزرگی را در خود دارد و با وجود در اختیار داشتن اسناد انقلاب می‌تواند بسیاری از شبهات را پاسخ داده و بازدیدکنندگان را به سمت غرفه‌های خود جذب کند.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: قوه قضاییه می‌تواند بخشی از این اسناد را به عنوان تنویر افکار عمومی در نمایشگاه خود عرضه کند و به مناسبت‌های مختلف این دستاوردها را به عموم ارائه کند چرا که به ایجاد امید و آرامش در میان مردم کمک می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *