نمایشگاه ملی «اقتدار چهل» مورد توجه سفرای کشورهای خارجی

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت علاوه بر بازدید نخبگان و مسئولان از اولین روز برپایی تا به امروز مورد بازدید و توجه سفرا و کارداران و رایزن های فرهنگی کشورهای مختلف قرار گرفته است.

به گزارش مرکز رسانه ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، تا ششمین روز نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت سفرا و مسئولان کشورهای پرتغال، بنگلادش، ایتالیا، کنیا، یمن، شیلی و مکزیک از این نمایشگاه بازدید کردند.

کاردار سفارت شیلی، سفیر پرتغال، سفیر بنگلادش، کاردار سفارت مکزیک، کاردار کرواسی، سفیر یمن، رایزن فرهنگی کنیا، سفیر ایتالیا و دبیر اول تجاری سفارت ایتالیا به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمدند و  از سراسرنمای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی،  و دست آوردهای سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت دفاع ، ناجا  و وزارت خانه‌های ایران در نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت، بازدید کردند.

سفرا، کارداران و رایزن های بازدیدکننده، اقدامات انجام گرفته و دست آوردهای ارایه شده در این نمایشگاه را درخور توجه و تحسین دانسته اند.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 11 مهر از ساعت 9 تا 17 در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *