نمایشگاه مجازی عکاسی “ابهر در دفاع مقدس” سعید حاجی خانی؛ هنرمند ابهری

یازدهمین نمایشگاه مجازی از مجموعه نمایشگاه های هنرهای تجسمی انفرادی هنرمندان ابهر، با نمایش آثار عکس سعید حاجی خانی؛ هنرمند ابهری به مناسبت هفته دفاع مقدس در فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، مجموعه آثار عکس سعید حاجی خانی؛ دارای درجه سه هنری در حوزه عکاسی، به تعداد 30 اثر به صورت مجازی در کانال نمایشگاهی “نمایشگاه آثار هنرمندان ابهر”به مناسبت هفته دفاع مقدس برای بازدید علاقه مندان به هنرهای تجسمی و هنردوستان به نمایش درآمد.

سعید حاجی خانی از قدیمی ترین عکاسان حوزه دفاع مقدس استان زنجان بوده و در این مجموعه احساس مشترک خود و مخاطب را در قاب عکس ها به اندازه ی دریافت خود از مصیبت رنج های جنگ جلوه گر نموده است تا فاصله شاهد بودن و درک کردن را به حداقل برساند. مجموعه عکس های دوران دفاع مقدس ایشان توسط انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس در کتاب نفیسی با عنوان قاب شیدایی به چاپ رسیده است و تقدیر ویژه هفدهمین جایزه کتاب سال دفاع مقدس را در سال 1396 از آن خود نمود.

مجموعه نمایشگاه های مجازی انفرادی هنرمندان شهرستان ابهر به صورت هفتگی در فضای مجازی کانال “نمایشگاه آثار هنرمندان ابهر” به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر جهت معرفی هنرمندان و آشنایی هنردوستان با آثار هنری به نمایش در می آید و این آثار از نظر زمانی، بدون محدودیت در دسترس علاقه مندان به هنرهای تجسمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *