نمایشگاه دفاع مقدس نشان دهنده وحدت و هم افزایی نیروهای مسلح است/ فراخوان عمومی برای بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس اعلام نشده است

سرهنگ نوری گفت: امسال نیروهای مسلح در نمایشگاه دفاع مقدس در زیر یک خیمه به نام فرزند حضرت زهرا (س) دور یکدیگر جمع شدند و این نمایشگاه نشان می دهد نیروهای مسلح ید واحد هستند.
سرهنگ مجتبی نوری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد نمایشگاه دفاع مقدس گفت: نمایشگاه دفاع مقدس با توجه به شیوع کرونا با سال های قبل متفاوت است. این نمایشگاه برپا شده اما فراخوان عمومی و دعوت از مردم برای نمایشگاه اعلام نشده است و برخی از مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی برای بازدید به نمایشگاه می آیند.

جانشین معاونت تبلیغات و روابط عمومی دفتر عقیدتی سیاسی ستاد کل ارتش افزود: مردم در باید از نمایشگاه دفاع مقدس روحیه می گیرند، قابلیت ها و توانایی های نیروهای مسلح را مشاهده می کنند و می دانند که نیروهای مسلح افرادی پایدار و مقاوم در برابر سختی های دشمنان هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح به دو نیکی که در قرآن آمده است یعنی اهدا الحسینین هدایت به سمت دو نیکی ایمان دارند، خاطرنشان کرد: هدف آنها در جنگ این است که یا پیروز شوند و یا به فیض بلند شهادت نایل می شوند. نیروهای مسلح به شهادت باور دارند و شهدایی مانند سردار سلیمانی نمونه هایی از شهدای نظام اسلامی هستند. در حقیقت شهدا شهادت را به تمامی مناصب دنیا ترجیح دادند.

سرهنگ نوری ادامه داد: نیروهای مسلح امسال در نمایشگاه دفاع مقدس در زیر یک خیمه به نام فرزند حضرت زهرا (س) دور یکدیگر جمع شدند و این امر نشان دهنده وحدت و هم افزایی این نیروها است و حاکی از آن است که نیروهای مسلح ید واحد هستند.

وی گفت: امسال نقش معنویت محور در نمایشگاه دفاع مقدس ایجاد شده که با نمایشگاه دفاع مقدس در سال های گذشته متفاوت است و شامل نمایندگی ولی فقیه در سپاه، سازمان عقیدتی سیاسی در نیروی انتظامی، سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش و سازمان عقیدتی سیاسی در وزارت دفاع در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و در بخش های دیگر نمایشگاه تجهیزات نظامی نیز در معرض دید عموم قرار دارد که همگی در زیر حیمه امام حسین قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *