نمایشگاه دستاوردهای دوران دفاع مقدس قوه قضاییه با استقبال مردم ونخبگان روبه‌رو شده است

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای دوران دفاع مقدس قوه قضاییه با استقبال مردم ونخبگان رو به رو شده است گفت: این نشان می‌دهد قوه قضاییه این ظرفیت بزرگ را در خود دارد و با وجود در اختیار داشتن اسناد انقلاب می‌تواند بسیاری از شبهات را پاسخ داده و بازدیدکنندگان را به سمت غرفه‌های خود جذب کند.

خبرگزاری میزان – علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نهمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: اصولا هدف برپایی نمایشگاه‌ها این است که در یک فرصت کوتاه بازدیدکنندگان در جریان یک رویداد مهم قرار بگیرند و در همه جای دنیا به روشهای مختلفی این کار انجام می‌شود که یکی از آنها ایجاد نمایشگاه است.

وی گفت: قوه قضاییه اقدامات ارزشمند و بزرگی را از ابتدای انقلاب تاکنون انجام داده و در همه حوادث نقش ممتازی داشته است اما این تلاش‌ها کمتر منعکس شده است.

جعفری بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای دوران دفاع مقدس قوه قضاییه با استقبال مردم و نخبگان رو به رو شده و این نشان می‌دهد قوه قضاییه این ظرفیت بزرگ را در خود دارد و با وجود در اختیار داشتن اسناد انقلاب می‌تواند بسیاری از شبهات را پاسخ داده و بازدیدکنندگان را به سمت غرفه‌های خود جذب کند.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: قوه قضاییه می‌تواند بخشی از این اسناد را به عنوان تنویر افکار عمومی در نمایشگاه خود عرضه کند و به مناسبت‌های مختلف این دستاوردها را به عموم ارائه کند چرا که به ایجاد امید و آرامش در میان مردم کمک می‌کند.

https://www.mizanonline.com/002lva

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *