نمایشگاه اقتدار چهل ما را به یک سفر معنوی می‌برد

معاون قضایی دادستان کل کشور، ضمن بازدید از نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس و مقاومت گفت: نمایشگاه اقتدار چهل ما را به یک سفر معنوی و روحی می‌برد که در آن خاطرات گذشته تداعی می‌شود.

سعید عمرانی، در گفت‌وگو با مرکز رسانه‌ای نمایشگاه اقتدار 40، در مورد چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: ریشه انقلاب اسلامی، در خون شهدا است. امروز، بعد از چهل سال، به خاطر قطع نشدن ارتباط بین نسل‌ها نمایشگاه برگزار می‌کنیم. نسل اول انقلاب، اتفاقات زیادی را تجربه کرده اما بعد از آن چند نسل آمدند و جنگ را ندیدند. این نمایشگاه‌ها و بیان خاطرات به ارتباط بین نسل‌ها کمک می‌کند.

معاون قضایی دادستان کل کشور در مورد نمایشگاه اقتدار 40 اظهار کرد: نمایشگاه اقتدار 40 ما را به یک سفر معنوی و روحی می‌برد که در آن خاطرات گذشته تداعی می‌شود.

وی همچنین در مورد چهل سالگی دفاع مقدس اظهار کرد: می‌گویند در چهل همه چیز کامل می‌شود. امروز معنای عقیده مقاومت و دفاع به بالاترین بلوغ خود رسیده است. انشالله این تجربه چهل سالگی خود را برای شنیدن صدای پای منجی عالم بشریت آماده کند. این سال چهلم حالت معنوی خاصی دارد که باید از آن استفاده کنیم. ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم تا بتوانیم تجربه تارخی آنها را ادامه بدهیم.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *