نظام اسلامی به هر آنچه برای دفاع نیاز دارد دست یافت/چهل سالگی دفاع مقدس نشانه کمال جمهوری اسلامی است

سرهنگ نوری گفت: جمهوری اسلامی در طی این چهل سال به هر آن چیزی که برای دفاع نیاز دارد دست یافت و به بلوغ و کمال رسیده است.
سرهنگ مجتبی نوری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در نمایشگاه دفاع مقدس در مورد چهل سالگی دفاع مقدس در نمایشگاه دفاع مقدس گفت: چهل سالگی دفاع مقدس در حقیقت یک رویداد تاریخی است که از نظر مذهبی نیز برای ما معنا و‌ مفهوم دارد  و از سوی دیگر نشاندهنده تلاش دشمن در براندازی نظام اسلامی است.

جانشین معاون تبلیغات و روابط عمومی دفتر عقیدتی‌سیاسی ستاد کل ارتش اظهار داشت: دشمنان همیشه به دنبال راههایی بودند که شکست جمهوری اسلامی برای آنها قریب‌الوقوع باشد به همین دلیل جنگی را به راه انداخته‌اند اما هشت سال گذشت و دشمنان نتوانستند در برابر رزمندگان اسلام مقاومت کنند و در نهایت با شکست مواجه شدند.

سرهنگ نوری افزود: همه دشمنان می دانستند که از نظر تجهیزات چیزی در اختیار جمهوری اسلامی نبود بلکه آن چیزی که باعث شد تا نظام اسلامی باقی بماند و در دفاع مقدس پیروز شود و هشت سال دفاع مقدس رقم بخورد بعد معنوی و اعتقادی رزمندگان بود که موجب ایستادگی و مقاومت آنها شد.

وی در مورد دستاوردهای دفاع مقدس پس از پایان جنگ تحمیلی گفت: پس از پایان جنگ باورهایی ایجاد شد که نظام جمهوری اسلامی ایران به توانایی های خود ایمان داشته باشد.

سرهنگ نوری یادآور شد: دشمن با تمام تحریم ها، فشارهای سیاسی و ترورها راه به جایی نبرد  و چهل سال از آن زمان می گذرد و چهل سالگی دفاع مقدس نشانه کمال جمهوری اسلامی است و به باورهای بزرگی دست یافتند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در طی این چهل سال به هر آن چیزی که برای دفاع نیاز دارد دست یافت و به بلوغ و کمال رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *