پوستر

میزبانی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در ششمین روز نمایشگاه ملی دفاع مقدس

پوستر
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای میزبان ششمین روز از «نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس و مقاومت» به مناسبت چهار دهه ایستادگی ملت بزرگ ایران است که طی روزهای دوم تا دهم مهرماه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸:۳۰ در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، ایرج بیگدلی فرمانده بسیج سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در روز افتتاحیه، سرودهای اختصاصی با مضمون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در دوره دفاع مقدس اجرا می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند از طریق رسانه ملی این برنامه را مشاهده کنند.وی با بیان این که «فعالان عرصه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با استفاده از ظرفیت دو شبکه رادیویی پیام و آوا به بیان گزارش عملکرد این سازمان در دوران دفاع مقدس می پردازند»، افزود: یک تریبون آزاد باهدف بیان خاطرات و ارائه نقطه نظرات مسئولان و حاضران در داخل نمایشگاه نیز تدارک دیده شده است.
بیگدلی با توجه به این که شعار نمایشگاه در هر روز مختص یکی از دستگاه‌های اجرایی است، گفت: سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در روز ششم با شعار «هموار سازان مسیر عشق» میزبان ششمین روز «نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس و مقاومت است» که وزیر راه و شهرسازی ضمن حضور در نمایشگاه، چهار پروژه از رونمایی ۴۰ پروژه حوزه راه و ساختمان را به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح می‌کند.
فرمانده بسیج سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در ادامه بیان کرد: یکی از این چهار پروژه قابل افتتاح، مربوط به طرح ارتقا کیفی روکش آسفالت راه‌های شریانی در استان خوزستان است.
وی با اشاره به سایر برنامه‌های تدارک دیده‌شده از سوی این سازمان اظهار داشت: ضمن تجلیل از پیشکسوتان، سرآمدان و ایثارگران عرصه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در روز ششم، یک روایتگر با حضور در غرفه این سازمان به تشریح عکس‌های مربوط به دوران دفاع مقدس می‌پردازد که از طریق لایت باکس در غرفه سازمان به نمایش گذاشته می‌شود.
بیگدلی خاطرنشان کرد: طرح پوستر نمایشگاه ملی گرامیداشت چهل ساله دفاع مقدس و مقاومت در بیلبوردهای موجود در محورهای پر تردد سراسر کشور، محوطه پایانه های باری و مسافری و مجتمع های خدماتی-رفاهی نیز اکران می شود.
فرمانده بسیج سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین یادآور شد: نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس و مقاومت به مناسبت چهار دهه ایستادگی ملت بزرگ ایران با حضور تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله نهاد ریاست جمهوری و دستگاه‌های دولتی، شهرداری تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *