معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش: دفاع مقدس قدرت تاب آوری نظام اسلامی را بالا برد

حجت الاسلام نصیرالاسلامی گفت: دفاع مقدس قدرت تاب آوری نظام اسلامی را بالا برد و فاصله گرفتن از فرهنگ دفاع مقدس آسیب پذیری ما را افزایش می دهد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام سعید نصیرالاسلامی معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش از نمایشگاه دفاع مقدس بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید گفت: هرچه از فرهنگ دفاع مقدس و چنین نمایشگاه هایی فاصله بگیریم، به همان تناسب ضربه پذیری و آسیب پذیری ما بیشتر می‌شود.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش افزود: دفاع مقدس قدرت تاب آوری ما را زیاد می‌کند. اگر این نمایشگاه ها قدرت تاب آوری ما را یادآوری نکند، در برابر دشمن منفعل می شویم. با فراموش شدن فرهنگ دفاع مقدس، کوچکترین فشار دشمن ما را شکست می‌دهد.

وی ادامه داد: تا جایی که می توانیم باید این نمایشگاه ها، نمادها، محصولات و آثار مادی و معنوی دفاع مقدس را زنده نگه داریم که بتوانیم از آن‌ها در برابر دشمن به عنوان یک سرمایه معنوی خوب استفاده کنیم.

حجت الاسلام نصیراسلامی خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی امروز پیچیده تر از گذشته درگیر مقابله با دشمن است و مظلومیت ملت ایران در جای خود باقی مانده است.

معاون فرهنگی ارتش گفت: امروز دشمن با ابزار و تجهیزات پیچیده تری کار می کند که اخلاق، انسانیت و شرافت طرف مقابل را نشانه گیری می‌کند. در کشورهای غربی نیز با مردم همین گونه برخورد می کنند.

وی پایان اضافه کرد: خاطرات دفاع مقدس اخلاق، برادری، ایثار، صمیمیت، دوستی و فداکاری را یادآوری می کند و این نمایشگاه نیز یادآور همین صفات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *