معاون عملیات نیروی زمینی ارتش: نیروی زمینی ارتش ۴۶ هزار شهید را تقدیم کشور کرده است/با همه توان در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد

امیر سرتیپ کیومرث شرفی با اشاره به شهدای گلگون کفن ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس گفت: نیروی زمینی ارتش ۴۶ هزار شهید را تقدیم کشور کرده است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث شرفی معاون عملیات نیروی زمینی ارتش  درباره نقش نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس  اظهار کرد: نقش نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس یک نقش اساسی بود.

وی افزود: حدود ۶۵ درصد ارتش نیروی زمینی است و در دوران دفاع مقدس جنگ،  جنگ زمینی بود. نیروی هوایی و زمینی با هم پشتیبانی آتش را انجام می دادند و این یک دستاورد مهم بود.

امیر سرتیپ شرفی با بیان اینکه تمام عملیات های ما با بازپسگیری اراضی از دشمن همراه بود؛  اضافه کرد: محوریت جنگ در نبردهای راهبردی و سرنوشت نبردها توسط نیروی زمینی تعیین می شده است.

وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش در همه عملیات ها از جمله عملیات های مستقل یا با برادران سپاه و یا پشتیبانی نقش مهمی ایفا کرده است. نیروی زمینی ارتش ۴۶ هزار شهید را تقدیم کشور کرده است.

وی در پایان با اشاره به ویژگی های ارتش انقلابی جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد : بدنه ارتش، نیروی زمینی است و به یاری خدا بتوانیم با همه توان در مقابل دشمنان قسم خورده بایستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *