معاون حقوق مالکیت فکری وزیر دادگستری از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

معاون حقوق مالکیت فکری وزیر دادگستری گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه باعث شد مجاهدت‌ها و تلاش‌های همکاران این قوه دوران دفاع مقدس را به طور ملموس مشاهد کنم و متوجه شدم در دوران دفاع مقدس اقدامات بزرگی انجام شده که کمتر دیده شده است.

خبرگزاری میزان – محمود حکمت‌نیا معاون حقوق مالکیت فکری وزیر دادگستری در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه حضور یافت و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

معاون حقوق مالکیت فکری مجلس دادگستری و مشاوره امور ایثارگران وزارت دادگستری در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: این نمایشگاه برای من تجدیدخاطره نسبت به زمان دوران دفاع مقدس بود، آن زمان من در بسیج بودم و امور فنی و تخصصی دوران دفاع مقدس را کمتر به چشم دیدم.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه باعث شد مجاهدت‌ها و تلاش‌های همکاران این قوه دوران دفاع مقدس را به طور ملموس مشاهد کنم و متوجه شدم در دوران دفاع مقدس اقدامات بزرگی انجام شده که کمتر دیده شده است.

حکمت‌نیا تأکید کرد: اقدامات انجام شده در دوران دفاع مقدس که در نمایشگاه قوه قضاییه در معرض دید عموم قرار دارد باید مستند‌سازی شود و این ابعاد در اختیار جوانان قرار بگیرد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *