معاون حقوقی قوه قضاییه از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس اقدام ارزشمندی است که امروز شاهد آن هستیم و و هر سه قوا وظیفه دارند فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس را به نسل سوم و چهارم منتقل کنند و یکی از راههای آن برگزاری این گونه نمایشگاه‌هاست.

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه در نهمین روز از برپایی نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

معاون حقوقی قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان، ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه از دست اندرکاران این نمایشگاه تشکر و بیان کرد: در این نمایشگاه غرفه‌های مختلف از سازمان‌های ذیربط این قوه به صورت فعال حضور دارند.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس اقدام ارزشمندی است که امروز شاهد آن هستیم و و هر سه قوا وظیفه دارند فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس را به نسل سوم و چهارم منتقل کنند و یکی از راههای آن برگزاری این گونه نمایشگاه‌هاست.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق تاکید کرد: قوه قضاییه ظرفیت بسیاری بالایی دارد و در این نمایشگاه که برای اولین بار برگزار شده به طور کامل از آن ظرفیت استفاده نکرده است و امیدواریم سال آینده از همه ظرفیت خود برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان استفاده کند.

https://www.mizanonline.com/002lvy

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *