معاون تربیت و آموزش ارتش :آموزش در نیروهای مسلح رکن اساسی و پایه پیروزی است/ موفقیت هر مجموعه و هر ماموریتی مرهون آموزش است

امیر سرتیپ شیخ با بیان اینکه آموزش در نیروهای مسلح  رکن اساسی و  پایه پیروزی است، گفت: موفقیت مجموعه ها و هر  ماموریتی مرهون آموزش است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش درباره نقش تربیت و آموزش در نیروهای مسلح اظهار کرد: موفقیت مجموعه ها و هر ماموریتی مرهون آموزش است.
وی ادامه داد: اهمیت تربیت و آموزش در نیروهای مسلح به این دلیل  است که آغاز  هر کاری و اقدامی و ورود به صحنه عمل، اجرا ، جنگ و ماموریت بدون دانش و آموزش و تربیت میسر نیست.
معاون تربیت و آموزش ارتش افزود: آن چیزی که در صحنه عمل اجرا شده محصول آموزش هایی بوده که در دوران دفاع مقدس و  در شرایط خاص انجام شده که آثار و برکات  فراوانی داشته و پیروزی های زیادی  فراهم آورده است.
امیر سرتیپ دوم شیخ با تاکید بر اینکه آموزش در نیروی های مسلح  رکن اساسی و  پایه پیروزی است، خاطر نشان کرد:  هر چه دستاورد و پیروزی در دفاع مقدس داشتیم نتیجه  آموزش ها و تربیت هایی بوده که ارتش پای کار  آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *