مدیر کل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

مدیر کل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: ارائه اسناد در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه از جمله جنایات صدام یا رژیم منحوس پهلوی به نسل جدید کمک می‌کند نسل جوان با خدمات صورت گرفته آشنا شوند و با مقابله با مشکلات فعلی راه رزمندگان دفاع مقدس را ادامه بدهند.

خبرگزاری میزان – سیدعبدالمجید اجتهادی مدیر کل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی در هفتمین نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

مدیر کل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: ما نسل اول انقلاب هستیم که در جنگ بودیم و امروز با دیدن غرفه‌های این نمایشگاه خاطراتمان زنده شد و جزئیات اتفاقات دوران جنگ تحمیلی در حوزه قوه قضاییه را این نمایشگاه برای ما زنده کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس برای نسل جوان که در آن زمان حضور نداشتند تأثیر مضاعف و بسیار کمک کننده دارد، گفت: ارائه اسناد در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه از جمله جنایات صدام یا رژیم منحوس پهلوی به نسل جدید کمک می‌کند نسل جوان با خدمات صورت گرفته آشنا شوند و با مقابله با مشکلات فعلی راه رزمندگان دفاع مقدس را ادامه بدهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *