مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران: اقدامات قوه قضاییه باعث ناامیدی دشمن شده است

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران گفت: در حال حاضر قوه قضاییه در دوره جدید به خوبی وارد عمل شده و اقدامات مهمی انجام داده است و علاوه بر اینکه باعث امیدواری مردم می‌شود ناامیدی و سرخوردگی دشمنان را نیز در پی دارد.

سردار علی اصغر محسن شیخی مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران در پنجمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

سردار شیخی در گفت‌وگو با میزان، با تاکید بر اطلاع رسانی سریع و به موقع در معرفی اقدامات انجام شده در کشور بیان کرد: اگر تلاش‌ها و اقداماتی که در کشور در خدمت رسانی به مردم انجام می شود منتشر نشود مغفول می‌ماند.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران گفت: امروز در جهان کشورها اهداف خود را با استفاده از رسانه پیش می‌برند بدون آنکه شلیک گلوله در کار باشد. البته آنها به دروغ متوسل می‌شوند که این در ماهیت فعالیت و تلاش‌های ما وجود ندارد.

وی افزود: در حوزه رسانه‌ای و برای مقابله با دشمن باید به روز و سریع عمل کنیم تا بتوانیم در برابر رسانه‌های دشمن مقابله به مثل درست داشته باشیم.

سردار شیخی اظهار کرد: در حال حاضر قوه قضاییه در دوره جدید به خوبی وارد عمل شده و اقدامات مهمی انجام داده است که باعث امیدواری مردم شده است، اما ضرورت دارد نتایج آن در اطلاع رسانی سریع‌تر به مردم منتقل شود.

وی در پایان گفت: اقدامات قوه قضاییه علاوه بر اینکه باعث امیدواری مردم می‌شود ناامیدی و سرخوردگی دشمنان را نیز در پی دارد.

https://www.mizanonline.com/002leB

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *