مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از نمایشگاه دفاع مقدس بازدیدکرد/شیرکانی: همچنان درحال جنگ درعرصه‌های مختلف هستیم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: شاید ۸ سال دفاع مقدس تمام شده باشد، اما ما همچنان در حال جنگ در عرصه‌های مختلف هستیم.           وی افزود:قوام و بقای انقلاب ما مدیون هشت سال دفاع مقدس است و برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها می‌تواند اندکی از دستاوردهای ایثارگران و مدافعان این جنگ تحمیلی را به نمایش بگذارد.

وی افزود: بازدید از این نمایشگاه حال و هوای دفاع مقدسی دارد و ناخودآگاه انسان را به حال و هوای آن روزها سوق می‌دهد و احساس می‌کنیم که هنوز هم باورهای اصیل انقلاب در کشور ما جاری است. بنابراین هر زمان که به این باورها رجوع کنیم می‌توانیم موفق باشیم و به دستاوردهای بزرگی نیز دست یابیم.

شیرکانی تاکید کرد: درست است که جنگ و 8 سال دفاع مقدس تمام شده است، اما ما همچنان در حال جنگ درعرصه های مختلف هستیم. این جنگ ممکن است در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشد.

وی بابیان اینکه فکر نمی‌کنم که هیچ کشوری به اندازه ما درجنگ باشد، افزود: می‌توانیم با اتکا به تجربه‌های  8 سال دفاع مقدس در این جنگ پیروز شویم و ملت ما دوباره و به زودی طعم پیروزی را خواهد چشید.

شیرکانی همچنین درحاشیه بازدید از نمایشگاه ملی دفاع مقدس ( اقتدار 40) با  علی اصغر جعفری مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
بر اساس توافقات صورت گرفته در این دیدار مقرر شد که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر و باغ موزه دفاع مقدس تفاهمنامه‌ای پیرامون توسعه فرهنگ بیمه‌ای و فرهنگ ایثار و شهادت درمیان جامعه روستایی و عشایری کشور امضا کنند.
استفاده از ظرفیت‌های موجود جهت برگزاری رویدادهای مشترک صندوق و باغ موزه دفاع مقدس در روستاها و مناطق عشایری در راستای ترویج بیمه و فرهنگ ایثار، مستند سازی زندگی شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران روستایی و عشایری عضو صندوق جهت برگزاری یادواره گرامیداشت شهدای  روستایی و عشایری، برنامه‌ریزی مشترک جهت معرفی خدمات صندوق برای جامعه ایثارگر روستایی و عشایری از محورهای  اصلی این تفاهم‌نامه خواهد بود.

لازم به ذکر است که نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های زیرمجموعه خود از جمله صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  در باغ موزه دفاع مقدس درحال برگزاری است.

http://roostaa.ir/fa/3775

http://roostaa.ir/fa/3774

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *