مدیرعامل روزنامه رسمی کشور از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

مدیرعامل روزنامه رسمی کشور با بیان اینکه دفاع مقدس یعنی «خواستن»، «توانستن» و «ما می‌توانیم»؛ گفت: دفاع مقدس به عنوان یک تاریخچه ارزشی و جهادی برای کشورمان به شمار می‌رود و یادآور رشادت، و ایثار استقامت است.

خبرگزاری میزان – مجید اکبرپور مدیرعامل روزنامه رسمی کشور در هفتمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

مدیرعامل روزنامه رسمی کشور در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: دفاع مقدس به عنوان یک تاریخچه ارزشی و جهادی برای کشورمان به شمار می‌رود و یادآور رشادت، و ایثار استقامت است.

وی افزود: در یک جمله دفاع مقدس یعنی «خواستن»، «توانستن» و «ما می‌توانیم». امام راحل عنوان دفاع مقدس را نامگذاری کردند و می‌خواستند که این عنوان یک قداست برای کلمه دفاع داده شود.

اکبرپور بیان کرد: دفاع مقدس حاوی تجربیات ماندگار در حوزه‌های متعدد است و فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی برای ما به یادگار گذاشت. گفت: اگر ما برگردیم به فلسفه دفاع مقدس می‌بینیم که دیگر نام و نان برای ما خیلی نمی‌تواند ترسیم کننده باشد بلکه رسیدن به خواسته‌های مقدس که جهاد مقدس از کیان نظام مملکت و دین است مدنظر قرار دارد.

مدیرعامل روزنامه رسمی کشور گفت: دفاع مقدس دارای ویژگی‌هایی از جمله دفاعی بودن، شهادت طلبی و مروت و جوانمردی در حین قدرت داشتن است؛ رزمندگان در قاموس انقلابی و اسلامی خود در عین قدرت حاضر نبودند مواضع حقوق بشری مانند کودکان، بیمارستان‌ها، افراد غیر نظامی و مدارس را مورد هجمه قرار بدهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *