مبارزه با کرونا فرهنگ ایثار را دوباره متجلی ساخت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در مراسم تقدیر از خانواده شهدای سلامت گفت: امروز با شیوع ویروس کرونا، فرهنگ ایثار و فداکاری که در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرده بودیم، بار دیگر از سوی مدافعان سلامت برای مردم تداعی شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اکبر شیرکوند امروز (سه‌شنبه) در مراسم تجلیل از خانواده شهدای مدافع سلامت بیمارستان گلستان نداجا اظهار داشت: دوران دفاع مقدس یادآور رشادت‌های اقشار مختلف ملت ایران است، لذا گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان وظیفه همگانی است.

وی افزود: امروز با شیوع ویروس کرونا، فرهنگ ایثار و فداکاری که در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرده بودیم، بار دیگر از سوی مدافعان سلامت برای مردم تداعی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران ادامه داد: ایثار و فداکاری مدافعان سلامت مانند کار اطلاعات عملیات است که در دل خطر مشغول کار هستند. البته امروز برخی از مردم با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار پزشکان و مدافعان سلامت را مشکل می‌کنند، اما روحیه جهادی این عزیزان ستودنی است.

شیرکوند با اشاره به برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس گفت: در این اداره مجموعه «چهل جرعه از دفاع مقدس» را برنامه ریزی کردیم که تقدیر از مدافعان سلامت یکی از آن ها است. برنامه‌های دیگری نیز مانند انتشار پوستر‌هایی با موضوع دفاع مقدس در فضای مجازی انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *