لزوم رونمایی از کتاب‌های دفاع مقدس برای جلوگیری از تحریف

امیر سرتیپ محمودی با بیان اینکه رونمایی از کتاب‌های دفاع مقدس به‌منظور جلوگیری از تحریف آن باید ادامه داشته باشد، گفت: هر عملیات در دوران دفاع مقدس، یک عاشورا بود.

 

به گزارش مرکز رسانه‌ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش در آیین رونمایی از پنج کتاب ارتش که صبح امروز در نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد، اظهار داشت: هر عملیات در دوران هشت سال دفاع مقدس، یک عاشورا بود.

وی با اشاره به جانفشانی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، تاکید کرد: رونمایی از کتاب‌های دفاع مقدس به‌منظور جلوگیری از تحریف آن باید ادامه داشته باشد.

معاون اجرایی ارتشی با بیان اینکه کار نویسندگان دفاع مقدس بسیار ارزشمند است، گفت: اگر این حماسه‌ها منتقل نشود، جوانان ما اطلاعات درستی از آن دوران نخواهند داشت.

گفتنی است در این مراسم از پنج کتاب «ستارگان آسمانی»، «استوار»، «آن پنج نفر»، «از خاک تا خون» و «پیکان در عرش» رونمایی شد.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 11 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *