قاضی مقیسه از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

رییس شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران گفت: نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه نشان می‌دهد مبارزه با دشمنان و معاندان تنها در جبهه نبود بلکه در مقابله با حوادث داخلی همچون سازمان منافقین، جواسیس و تهدیدکنندگان نظام تلاش‌های زیادی انجام شده و دادگاه‌های انقلاب اسلامی دستگاه قضایی غفلت نکرده است و برای اجرای عدالت تلاش کرده‌‌اند.

خبرگزاری میزان – قاضی محمد مقیسه رییس شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران در هفتمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

قاضی مقیسه در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اهمیت پاسداشت دوران دفاع مقدس بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های دستاوردهای دفاع مقدس آگاهی و آشنایی نسل جوان را نسبت به آن دوران افزایش می‌دهد.

رییس شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه برای اولین بار ایجاد شده است و می‌تواند در سال‌های آینده رشد بیشتری داشته باشد، در این نمایشگاه بازدیدکنندگان مشاهده می‌کنند که مبارزه با دشمنان و معاندان تنها در جبهه نبوده بلکه در مقابله با حوادث داخلی همچون سازمان منافقین، جواسیس و تهدیدکنندگان نظام تلاشهای زیادی انجام شده و دادگاه‌های انقلاب اسلامی دستگاه قضایی غفلت نکرده و برای اجرای عدالت تلاش کرده‌‌اند.

وی گفت: دادگاه انقلاب اسلامی امروز با جواسیس، مفسدان اقتصادی، اخلالگران نظام اقتصادی و سوداگران مرگ مبارزه می‌کند و دادگاه‌هایی تشکیل شده و برخورد لازم نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *