فراخوان دوازدهمین جشنواره شعر دفاع مقدس «تپش های ماندگار» استان گلستان منتشر شد

دوازدهمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس استان گلستان با عنوان «تپش‌های ماندگار 12 » و «گلپونه‌های آتش 8» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، دوازدهمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس استان گلستان با عنوان «تپش‌های ماندگار 12 » و «گلپونه‌های آتش 8» با موضوعات نقش دفاع مقدس در تداوم آرمان های انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب، دفاع مقدس و شعر مقاومت بین الملل اسلامی، دفاع مقدس و جنگ نرم، دفاع مقدس و حوزه هایی از قبیل شهدای شاخص، شاعران شهید، زنان و روحانیون شهید، فرزندان شهید و … منتشر شد.

این مسابقه در دو بخش کودک  ونوجوان و بزرگسال برگزار می شود و توجه به ویژگی های بومی استان و پرداخت به حماسه آفرینی رزمندگان در عملیات و یگان ها در اولویت این جشنواره است و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا 30 مهر ماه ارسال کنند.

گفتنی است علاقه مندان می بایست آثار خود را به صورت word یا pdf به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ها و یا از طریق نشانی الکترونیکی golestanbonyad98@gmail.com ارسال نمایند.

یادآوری می شود متقاضیان شرکت در دوازدهمین جشنواره شعر دفاع مقدس «تپش های ماندگار» استان گلستان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 01732555014 تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *