غلامی: اجرای عدالت هدف اصلی تشکیل انقلاب اسلامی است

معاون بازرسی و نظارت سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تاکید بر حفظ مسیر الهی و انسانی رزمندگان اسلام گفت: یاد همه رزمندگانی که با نثار خون خود در راه اعتلای اسلام و انقلاب ایثار کردند باید همیشه زنده نگه داشته شود تا الگویی برای آیندگان و جوانان باشند.

احمد غلامی در گفت‌وگو با میزان در حاشیه بازدید از نمایشگاه و دستاوردهای دوران دفاع مقدس قوه قضاییه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل و خون شهیدان برای اجرای عدالت در این سرزمین استقرار پیدا کرد و آثار این حرکت انقلابی امروز در منطقه و جهان دیده می‌شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تاکید بر حفظ مسیر الهی و انسانی رزمندگان اسلام ادامه داد: یاد همه کسانی که در راه اعتلای اسلام ایثار کردند و از هستی و جان خود گذشتند باید همیشه زنده نگه داشته شود تا الگویی برای آیندگان و جوانان باشند.

وی در پایان با بیان اینکه این سازمان یک نهاد انقلابی است گفت: اگرچه قبل از انقلاب ما دادگاه نظامی داشتیم لکن سازمان قضایی نیروهای مسلح منبعث از اصل 172 قانون اساسی در سال 65 تشکیل شد و همه افراد شاغل در این سازمان را انسان‌های متدین و انقلابی تشکیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *