غرفه معاضدت قضایی در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه

مسئول غرفه معاضدت قضایی گفت: در این غرفه از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه وکلای مجرب مشاوره‌های رایگان به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند و اگر مشخص شود این افراد نیاز به خدمات وکالت رایگان دارند به مراکز مربوطه معرفی می‌شوند.

خبرگزاری میزان – به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه از دوم مهرالی نهم مهرماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. در این نمایشگاه سازمان‌ها و ارگان‌های زیرمجموعه این قوه غرفه‌هایی برای ارائه دستاوردهای سازمان مطبوع خود در دوران دفاع مقدس و ارائه اطلاعات لازم به بازدیدکنندگان تشکیل دادند که در این مجال با مسئول غرفه معاضدت قضایی گفت‌وگویی انجام دادیم که با هم می‌خوانیم.

محمدعلی طالبیان مسئول غرفه معاضدت قضایی در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: امروزه با ایجاد تسهیلات لازم برای عموم مردم شاهد تحولات گسترده‌ای هستیم. از جمله در حوزه وکالت تسخیری، پرونده‎های اطفال، وکالت معاضدتی درباره افرادی که توانمندی استخدام وکیل ندارند، مشاوره‌های معاضدتی و دیگر موارد.

مسئول غرفه معاضدت قضایی گفت: در این غرفه از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه وکلای مجرب مشاوره‌های رایگان به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند و اگر تشخیص دهیم که این افراد نیاز به خدمات وکالت رایگان دارند به مراکز مربوطه معرفی می‌شوند. وی ادامه داد: همچنین در غرفه معاضدت قضایی دستاوردهای کمیسیون معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه و خدمات و تحولات آن که به صورت آماری قابل دسترس است به بازدیدکنندگان معرفی می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *