غرفه سازمان قضایی نیروهای مسلح در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه

رییس روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: رونمایی از نماهنگ شهدای سازمان قضایی نیروهای مسلح با نام « یاد یاران سفر کرده» و ناگفته‌های دفاع مقدس که برای اولین بار در این نمایشگاه برای جلوگیری از تحریف دستاوردهای دفاع مقدس تهیه شده به عموم ارائه می‌شود.

خبرگزاری میزیان – به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه از دوم مهرالی نهم مهرماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. در این نمایشگاه سازمان‌ها و ارگان‌های زیرمجموعه این قوه غرفه‌هایی برای ارائه دستاوردهای سازمان مطبوع خود در دوران دفاع مقدس و ارائه اطلاعات لازم به بازدیدکنندگان تشکیل دادند که در این مجال با مسئول غرفه سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت‌وگویی انجام دادیم که با هم می‌خوانیم.

مجید ابولحسنی در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح 20 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بیان کرد: در غرفه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه ویژه‌نامه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به مردم عرضه می‌شود.

مسئول غرفه سازمان قضایی نیروهای مسلح ادامه داد: همچنین در غرفه این سازمان رونمایی از نماهنگ شهدای سازمان قضایی نیروهای مسلح با نام « یاد یاران سفر کرده» و ناگفته‌های دفاع مقدس که برای اولین بار در این نمایشگاه برای جلوگیری از تحریف دستاوردهای دفاع مقدس تهیه شده به عموم ارائه می‌شود.

وی گفت: پوسترهایی درباره علل تشکیل دادگاه، علل صدور حکم امام برای تشکیل دادگاه و واکنش رهبر معظم انقلاب به ماجرای اواخر جنگ برای اولین بار تهیه و منتشر شده است.

ابولحسنی افزود: نقش ویژه سازمان قضایی نیروهای مسلح در سایر مقاطع دفاع مقدس از جمله در عملیات مرصاد به صورت پوستر آماده شده است و در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود و به مرور زمان نیز این اطلاعات را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *