غرفه سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه از دوم مهرالی نهم مهرماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. در این نمایشگاه سازمان‌ها و ارگان‌های زیرمجموعه این قوه غرفه‌هایی برای ارائه دستاوردهای سازمان مطبوع خود در دوران دفاع مقدس و ارائه اطلاعات لازم به بازدیدکنندگان تشکیل دادند که در این مجال با مسئول غرفه سازمان بازرسی کل کشور گفت‌وگویی انجام دادیم که با هم می‌خوانیم.

مسئول غرفه سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی کل کشور در دوران دفاع مقدس همچون سربازان گمنامی بودند که اقدامات و تلاش‌های خود را به صورت چراغ خاموش و به عنوان دستگاه ناظر انجام می دادند و سوء جریانات را بررسی می کردند.

مهدی کاوه‌فیروز مسئول غرفه سازمان بازرسی کل کشور در گفت‌وگو با میزان، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه جهادی بودن اقدامات سازمان بازرسی را به رخ بازدیدکنندگان می نشاند.

وی گفت: سازمان بازرسی کل کشور در دوران دفاع مقدس همچون سربازان گمنامی بودند که اقدامات و تلاش های خود را به صورت چراغ خاموش و به عنوان دستگاه ناظر انجام می دادند و سوء جریانات را بررسی می کردند.

مسئول غرفه سازمان بازرسی کل کشور افزود: این سازمان با بررسی تخلفات و نارسایی‌ها در دستگاه‌های مختلف آن را به مراجع قضایی یا هیئت تخلفات معرفی می‌کرد و ما در قالب رسیدگی به شکایات نیز به صورت حضوری اینترنتی و نمابر در خدمت مردم هستیم و شکایات آنها را ثبت می‌کنیم.

کاوه‌فیروز ادامه داد: همچنین به تازگی سامانه گزارش فساد افتتاح شده است که مردم می‌توانند بدون بیان نام و مشخصات خود شکایات گزارش های مستند خود را به این سازمان ارائه کنند.

وی گفت: همچنین در غرفه سازمان بازرسی کل کشور که در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه برپا است مشاوره‌های لازم را به مردم ارائه می کنیم تا اگر در روش شکایت‌های خود مشکلی داشته باشند بتوانند آن را ترک کرده و به درستی انجام بدهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *