عمرانی: ارتباط بین نسلی از مزایای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس است

معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه ارتباط بین نسلی از مزایای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس است گفت: برگزاری نمایشگاه‌ دستاوردهای قوه قضاییه باعث می‌شود انسان در زمان سفر می‌کند و به ما یادآوری می‌کند در مسند چه کسانی نشسته‌ایم و چه رسالتی برای گسترش عدالت بر عهده داریم.

سعید عمرانی در بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان، بیان کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها موجب می‌شود که ارتباط بین نسل‌ها گم نشود چرا که نسل سوم و چهارم از جنگ و دستاوردهای آن به طور دقیق اطلاع ندارند.

وی با بیان اینکه ارتباط بین نسلی از مزایای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس است؛ افزود: افراد همسن ما که نسل اول انقلاب هستیم نیز به شدت نیاز داریم که همیشه این تذکر را به خود بدهیم و این صحنه‌ها را هرگز از یاد نبریم.

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: با برگزاری اینگونه یادوارده ها و نشان دادن تصاویر دوران دفاع مقدس انسان در زمان سفر می‌کند و بیشتر متوجه می‌شود که چه مسئولیت سنگینی در قبال شهدا بر عهده اوست.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه‌ دستاوردهای قوه قضاییه به ما یادآوری می‌کند در مسند چه کسانی نشسته‌ایم و چه رسالتی برای گسترش عدالت بر عهده داریم. شهدایی که چراغ راه همه ما هستند.

https://www.mizanonline.com/002lU5

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *