سردار یزدی: ورزشکاران در جبهه، سایر رزمندگان را به ورزش تشویق می کردند

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ضمن بازدید از غرفه وزارت ورزش و جوانان گفت ورزشکاران ما در جبهه توانستند سایرین را تشویق به ورزش بکنند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ظهر امروز در غرفه وزارت ورزش و جوانان در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

سردار یزدی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: «چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس می تواند یادآور حضور جوانان در عرصه های مختلف باشد. یکی از این عرصه ها، حضور جوانان در دفاع مقدس و آماده شدن برای شب های عملیات با توانمندسازی خود از لحاظ معنوی و جسمی است که با این کار توانستند کمک بزرگی به بهتر شدن دفاع بکنند. ورزشکاران ما در جبهه توانستند سایرین را تشویق به ورزش بکنند. گاهی اوقات پیش می آمد که جوانان ما در مناطق عملیاتی 17 کیلومتر پیاده روی می کردند. گاهی کوله های سنگینی از مهمات را بدلیل اینکه ماشین نمی توانست در مناطق عملیاتی برود با خود حمل می کردند. این توانمندی های جسمی به واسطه همان تمرین هایی بود که قبل از عملیات انجام می دادند.»

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) افزود: «امروز هم ورزشکاران ما باید به تاسی از شهدا، علاوه بر افزایش توانمندی های جسمی و فیزیکی، توانمندی های فکری و روحی خود را هم بالا ببرند و با معنویت بیشتر بتوانند در سکوهای موفقیت حضور پیدا کنند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *