سردار یزدی: باید نگاه جوانان به چهل سال ایستادگی باشد

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: جوانان باید در گام دوم انقلاب به چهل سال ایستادگی نگاه کنند. ما آینده‌ای روشن خواهیم داشت، به شرطی که مسیر امام، رهبر و شهدا را ادامه دهیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس، سردار سرتیپ دوم پاسدار یزدی، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در همایش میثاق با ولایت و امت در گام دوم انقلاب اسلامی که صبح امروز (۳ شهریورماه) در موزه دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد اظهار کرد: با نگاه به گذشته میبینیم که دفاع مقدس ریشه در عاشورا دارد. در صحنه علم و فناوری جوانان ما دشمنان را انگشت به دهان گذاشته‌اند. در رویای دفاع مقدس تحریم بودیم و حتی سلاح کلاشینکف هم نمیتوانستیم بسازیم، اما تلاش کردیم و امروز تا موشک های بالستیک و ماهواره بر هم داریم.

سردار محمد رضا یزدی در ادامه سخنان خود گفت: با توصیه امام و رهبرمان به کمک‌های مومنانه، دیدیم که چگونه مردم پای کار آمدند. امروز میبینید که هنگام وقوع سیل، زلزله و… جوانان و فرزندان میهن به سمت نقاط آسیب دیده می‌روند.

وی با بیان اینکه «میبینیم که چگونه در دفاع از کشور جوانان پای کار هستند» گفت: در گام دوم انقلاب باید توجه کنیم که اگر از امام و رهبرمان اطاعت کنیم، موفق خواهیم بود. جوانان باید در گام دوم انقلاب به چهل سال ایستادگی نگاه کنند. ما آینده‌ای روشن خواهیم داشت، به شرطی که مسیر امام، رهبر و شهدا را ادامه دهیم.

سردار یزدی در پایان گفت: در گام دوم انقلاب این قدرت بزرگ دفاع مقدس می‌تواند کشور را با آینده‌ای روشن مواجه کند.

شایان ذکر است که نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *