سردار کارگر از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: قوه قضاییه متعلق به مردم است و برگزاری نمایشگاه ها و دستاوردهای مختلف باعث آشنایی بیشتر مردم با وظایف این نهاد می‌شود که نتیجه آن تعالی برای قوه قضاییه و رضایتمندی برای مردم است.

خبرگزاری میزان – سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نهمین روز از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان، بیان کرد: قوه قضاییه متعلق به مردم است و برگزاری نمایشگاه ها و دستاوردهای مختلف باعث آشنایی بیشتر مردم با وظایف این نهاد می‌شود که نتیجه آن تعالی برای قوه قضاییه و رضایتمندی برای مردم است.

وی گفت: بازدیدکنندگان در نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه متوجه می‌شوند قوه قضاییه چه خدماتی به مردم ارائه کرده است. در حالی که برخی مردم تصور می‌کنند قوه قضاییه صرفا محلی برای شکایت کردن است.

سردار کارگر با بیان اینکه در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه به وضوح خدمات این نهاد در معرض دید مردم قرار گرفته است افزود: هر چقدر بتوانیم خدمات قوه قضاییه را بیشتر به مردم بشناسانیم مردم می‌توانند با این قوه بیشتر آشنا شوند.

وی همچنین از دست اندرکاران و برگزار کنندگان نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه به ویژه هاشم شهریاری دبیر این نمایشگاه تشکر کرد و گفت: خبرگزاری میزان که زیر مجموعه مرکز رسانه قوه قضاییه است در اطلاع رسانی اقدامات شایسته‌ای انجام داده است و امیدواریم روزی را شاهد باشیم که دیگر شاکی و متشاکی در جامعه وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *