سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیشتاز ارائه خدمات همه جانبه در دوران دفاع مقدس

فرمانده مرکز بسیج وزارت راه و شهرسازی ضمن قدردانی از 7 سازمان و شرکت تابعه این وزارتخانه که طی 8 سال جنگ تحمیلی خدمات ارزنده ای به جبهه های حق علیه باطل ارائه کردند، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را پیشتاز ارائه خدمات در تمام زمینه ها طی آن دوران ارزشمند خواند.

به گزارش روابط عمومی سازم ان راهداری و حمل و نقل جاده ای سرهنگ علیرضا افشاری فرمانده مرکز بسیج وزارت راه و شهرسازی در اولین روز از نمایشگاه دستاوردهای 40 سال دفاع مقدس و مقاومت که در محل باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاری است، با حضور در غرفه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: در ابتدا یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی میداریم و به نوبه خود از زحمات کارمندان وزارت راه و شهرسازی و شرکت ها و سازمان های تابعه به خصوص سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای که هموارسازان مسیر عشق در دوران جنگ تحمیلی بودند را ارج می نهیم.

وی افزود: کارکنان این سازمان و رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای در دوران هشت سال دفاع مقدس با پشتیبانی از جبهه و حمل مهمات، خدمات ارزنده ای انجام دادند.

فرمانده مرکز بسیج وزارت راه و شهرسازی در ادامه از زحمات و خدمات هفت سازمانی که طی هشت سال جنگ تحمیلی انجام دادند به خصوص سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای که در تمام زمینه ها پیشتاز بوده است تشکر و قدردانی کرد و گفت: امید است بتوانیم اقداماتی که شهدا برای حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب انجام دادند را به خوبی به نسل جدید انتقال دهیم.

افشاری بیان داشت: خوشبختانه وزارت راه و شهرسازی در دوران جنگ و پس از آن خدمات ارزنده و ماندگار برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *