رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از غرفه نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در شرایط کنونی با اجرای برنامه تحول در قوه قضاییه مبنی بر گام دوم انقلاب شاهد پوست اندازی در مدیریت جدید قوه قضاییه برای مبارزه با فساد و اجرای عدالت هستیم.

خبرگزاری میزان – در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه عباس مسجدی‌آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از این نمایشگاه و غرفه‌های مختلف آن بازدید کرد.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: عموم مردم کمتر با دستاوردهای قوه قضاییه در همه ابعاد آشنا هستند. برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها می‌تواند نقش مهمی در شناساندن تلاش‌های همکاران در قوه قضاییه طی 40 سال گذشته برای احقاق حقوق عامه و عدالت ملموس‌تر ایفا کند.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور اظهار کرد: در شرایط کنونی با اجرای برنامه تحول در قوه قضاییه مبنی بر گام دوم انقلاب شاهد پوست اندازی در مدیریت جدید قوه قضاییه برای مبارزه با فساد و اجرای عدالت هستیم. وی با اشاره به اینکه امروز از تجربیات دوران دفاع مقدس باید پند بگیریم،

وی گفت: ارزش‌های دفاع مقدس اعم از دلسوزی‌، ایمان، استفاده از ظرفیت‌های داخلی و خودباوری در جنگ که باعث پیروزی رزمندگان اسلام شده است باید مد نظر قرار داشته باشد.

وی افزود: امروز و با تلاش و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام نه تنها وجبی از خاک کشورمان به دست دشمن نیفتاده است بلکه ما در منطقه سرافراز و یکه‌تاز کشورهای منطقه هستیم.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در پایان تاکید کرد: ارزش‌های دفاع مقدس را باید در ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌ها محقق و اجرا کنیم چرا که باعث افزایش سرمایه اجتماعی و دلگرمی نظام جمهوری اسلامی ایران است و نقش اینگونه نمایشگاه‌ها را بیش از پیش از نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *