رییس سازمان بازرسی کل کشور از نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه بازدید کرد

رییس سازمان بازرسی کل کشور ضمن تاکید بر برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پاسداشت یاد و خاطره دفاع مقدس گفت: قطعا یکی از بسترهای آگاهی بخشی به جامعه برگزاری نمایشگاه است تا خدمات و ایثارگری‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و 8 سال دوران دفاع مقدس را حفظ و به نسل‌های آینده منتقل کند.

خبرگزاری میزان – در نهمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور در گفت‌وگو با میزان، ضمن تاکید بر برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پاسداشت یاد و خاطره دفاع مقدس بیان کرد: قطعا یکی از بسترهای آگاهی بخشی به جامعه برگزاری نمایشگاه است تا خدمات و ایثارگری‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و 8 سال دوران دفاع مقدس را حفظ و به نسل‌های آینده منتقل کند.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس همه اقشار با وحدت، همدلی، هماهنگی و تبعیت از امام راحل از سرزمین و کشورمان دفاع کردندو شهدای گرانقدری به انقلاب تقدیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین درویشیان با بیان اینکه پیام 8 سال دوران دفاع مقدس باید با برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس منتشر شود تاکید کرد: این گونه نمایشگاه‌ها در سال‌های قبل نیز برپا شده و لازم است در سالهای آینده نیز توسعه یابد تا برای نسل جوان و کسانی که این صحنه‌ها را از نزدیک مشاهده نکرده‌اند زنده و قابل لمس بماند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *