رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در بازدید از نمایشگاه اقتدار40:دفاع مقدس، کشور را بیمه کرده است/ تجارب دفاع مقدس، کلید راهگشای مشکلات جامعه

حجت الاسلام قاضی با تاکید بر این که 8 سال دفاع مقدس، کشور را در برابر توطئه‌ها و  فتنه‌ها بیمه کرده است، گفت: تجارب دفاع مقدس، کلید راهگشای مشکلات جامعه در همه عرصه‌هاست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، ظهر امروز با حضور در نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس و مقاومت، از بخش‌ها و غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جلوگیری از تحریف دفاع مقدس، گفت: دشمن امروز نقاط قوت ما را نشانه رفته و با القای شبهات، سعی در از بین بردن و یا کم رنگ نشان دادن آن‌ها می‌کند.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، یکی از نقاط قوت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را مقاومت جانانه رزمندگان ایران اسلامی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح عنوان کرد و افزود: دشمنان شبهات بسیار زیادی در مقوله دفاع مقدس به خورد جوان‌ها می دهند و سعی در تحریف واقعیت‌های انکارناپذیر دفاع مقدس دارند که در همین راستا معظم‌له به  روشنی و دوراندیشانه خطر تحریف را بیان فرمودند.

وی تصریح کرد: الحق اگر ایثارگری، جوانمردی، شجاعت و ایثارگری‌های رزمندگان نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج مردمی در دفاع مقدس نبود، امروز جمهوری اسلامی از چنین جایگاه رفیعی برخوردار نبود و ما امنیت، سربلندی و اثرگذاری کشورمان را مدیون شهدا و ایثارگران دفاع مقدس هستیم.

حجت الاسلام قاضی با تاکید بر این که دفاع مقدس، کشور را بیمه کرده است گفت: 8 سال دفاع مقدس، نقشه راه تک تک مسئولین و آحاد مردم است که با خود اتکایی و به پشتوانه ملت شریف ایران اسلامی و رهبری‌های داهیانه امام خمینی(ره)، دستاورد عظیم و ماندگاری برای کشورمان در مقابل ارتش مجهز رژیم بعث که مورد حمایت قاطع کشورهای متعدد بودند به دست آمد.

وی گفت: ما امروز هم به فرهنگ دفاع مقدس نیاز داریم، چرا که تجارب و فرهنگ دفاع مقدس کلید راهگشای مشکلات امروز ما در همه عرصه‌ها است.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در ادامه به اقدامات ارزشمند نیروی هوایی ارتش در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حقیقتا عملیات‌های نیروی هوایی ارتش در ماه‌های ابتدایی جنگ تحمیلی، ماشین جنگی دشمن را متوقف کرد و دشمن را متوجه اشنباه محاسباتی خود کرد.

وی با تاکید بر این‌که نیروی هوایی ارتش در همه عملیات‌هایی که نیروهای مسلح انجام دادند، حضور داشت و به پشتیبانی از نیروهای سطحی می‌پرداخت تصریح کرد: عملیات‌های اولین پاسخ، کمان 99، حمله به اچ3، پشتیبانی از کشتی‌های تجاری و نفت‌کش‌ها، شاهکار‌های این نیروی الهی هستند.

دراین بازدید حجت الاسلام سیدیان معاون فرهنگی و روابط عمومی و حجت الاسلام رسولی معاون نظارت و ارزشیابی اداره عقیدتی سیاسی نهاجا حجت الاسلام قاضی را همراهی کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *