رئیس فدراسیون کونگ فو: جامعه رزمی کشور حضور فعالی در دفاع مقدس داشته است/ وظیفه ماست که راه شهدا را ادامه دهیم

رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو با حضور در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت این نمایشگاه نیز بسیار عالی بود و امیدوارم این قبیل حرکات استمرار داشته باشد و در رسانه ملی نیز تبلیغات مناسب صورت بگیرد تا مردم و بخصوص جوانان ما بتوانند از این مسائل آگاه شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران، رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو در غرفه وزارت ورزش و جوانان در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

حیدری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: «ابتدا از تمام کسانی که موزه دفاع مقدس را راه اندازی کردند تا مردم بتوانند از دستاوردهای زمان هشت سال دفاع مقدس بازدید کنند، تشکر می کنم. امیدوارم همه با بتوانیم رهرو راه شهدا باشیم.»

وی ادامه داد: «بنده از سنین نوجوانی و از سال 61 در جبهه ها حق علیه باطل حضور داشتم. رزمی کاران بخصوص ورزشکاران رشته کونگ فو که می تواند در جنگ های تن به تن استفاده شود، حضور پررنگی در جبهه ها داشتند. همین جا یاد و خاطره شهید پیشکسوت کونگ فو سردار شهید عیسی پور که در شلمچه شیمیایی شد و به درجه رفیع شهادت رسید را گرامی می دارم. همچنین آزادگان و جانبازانی از رشته کونگ فو نیز داشتیم که هم اکنون نیز در فدراسیون حضور دارند. همچنین تعداد زیادی از ورزشکاران ما به عنوان مدافعان حرم در جبهه های دفاع از حرم اهل بیت حضور داشتند. من فکر می کنم جامعه رزمی کشور توانسته حضور خوبی در عرصه دفاع از ارزش ها داشته است.»

رئیس فدراسیون کونگ فو در تشریح برنامه های این فدراسیون برای زنده نگه داشتن یاد شهدا نیز گفت: «ما همیشه شهدا را الگوی خود قرار دادیم و یاد آنها را گرامی داشته ایم. همچنین به دیدارهای منظمی از جانبازان عزیز که در عنفوان جوانی سلامتی خود را از دست دادند، داریم و نباید این عزیزان را فراموش کنیم. وظیفه شرعی ماست که راه این عزیزان را ادامه دهیم.»

حیدری در خاتمه نیز افزود: «ما هر سال برای گرامیداشت دفاع مقدس در فدراسیون کونگ فو برنامه های مختلفی داشته ایم. این نمایشگاه نیز بسیار عالی بود و امیدوارم این قبیل حرکات استمرار داشته باشد و در رسانه ملی نیز تبلیغات مناسب صورت بگیرد تا مردم و بخصوص جوانان ما بتوانند از این مسائل آگاه شوند. افرادی که نام حسین فهمیده ها به گوششان نخورده باشد، شاید فکر کنند ماجرای شهید فهمیده یک افسانه است، اما این یک حقیقت در دوران دفاع مقدس است. من فکر می کنم باید در معرفی رشادت های رزمندگان دفاع مقدس بیشتر کار کنیم و حتی کم کاری نیز در این زمینه داشته ایم. رسانه ملی در این زمینه می تواند بسیار موثر باشد. برای مثال برای برگزاری یک مسابقه فوتبال می بینیم که چه تبلیغاتی صورت می گیرد، اما برای همین نمایشگاه تبلیغات مناسبی در صداوسیما صورت نگرفت. امیدوارم با فعالیت بیشتر بتوانیم فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه ماندگار کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *