رئیس فدراسیون ورزش های رزمی: ورزشکاران رزمی مطیع رهبری هستند/ دفاع مقدس کل تاریخ بشریت را تحت تاثیر قرار داد

یوسف بهتری رئیس فدراسیون ورزش های رزمی با حضور درغرفه مشترک وزارت ورزش و بسیج ورزشکاران در نمایشگاه چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت ما سعی می کنیم این روحیه تداوم داشته باشد و ورزشکاران رزمی که عضوی از ارتش 20 میلیونی بسیج هستند، همیشه آماده دفاع از کشور و اعتقادات باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران، یوسف بهتری رئیس فدراسیون ورزش های رزمی با حضور در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس از غرفه مشترک وزارت ورزش و بسیج ورزشکاران بازدید کرد.

بهتری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: «شهدای ما باعث بقای کشور، دین و مذهب شدند. ورزش های رزمی همانگونه که از اسمش پیداست متشکل از ورزشکار و رهبر است. خصیصه ای که در ورزش های رزمی بسیار مشهود است، اطاعت از رهبری است و مهمترین عامل برای موفقیت در این رشته اطاعت از مربی و رهبری است. تجربه نشان داده ورزشکارانی که در زمان مسابقه اطاعت بیشتری از مربی خود داشته اند، موفق تر بوده اند. بر همین اساس ورزشکاران رزمی حضور فعالی در دفاع مقدس داشته و شهدای بسیار گرانقدری از جمله شهید بزرگوار عیسی پور را تقدیم کشور و دین کرده اند. ما سعی می کنیم این روحیه تداوم داشته باشد و ورزشکاران رزمی که عضوی از ارتش 20 میلیونی بسیج هستند، همیشه آماده دفاع از کشور و اعتقادات باشند.»

وی درباره برگزاری رزمایش های کمک مومنانه نیز گفت: «فدراسیون ورزش های رزمی و ورزشکاران آن همیشه در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و رویدادهای اجتماعی پیشقدم بوده و در مواقع لزوم حضور فعالی داشته اند. در بحث شیوع ویروس کرونا نیز ورزشکاران رزمی پیشقدم بودند و طبق گزارش هایی که به ما رسیده ورزشکاران ما بسیار خوب عمل کردند که همینجا از آنها تشکر می کنم.»

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی درباره گرامیداشت یاد شهدا افزود: «وظیفه همه مردم ایران و بخصوص ورزشکاران است که یاد و خاطره شهدای گرانقدرمان را همیشه زنده نگه دارند و مهمتر از آن این است که منش آنها را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم. گرامیداشت یاد شهدا نباید فقط در حد حرف بماند و باید در عمل نیز سیره آن عزیزان را به کار بگیریم. خصیصه بزرگی که شهدای ما داشتند، اطاعت از رهبری است که این خصیصه سرلوحه همه ورزشکاران رزمی است و ما مطیع رهبری هستیم.»

بهتری در خاتمه خاطر نشان کرد: «برگزاری این نمایشگاه ها نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا می کند. ما باید بیش از پیش این حرکات را انجام دهیم و نباید فقط به یک هفته محدود شویم. دوران هشت سال دفاع مقدس کل تاریخ بشریت را تحت تاثیر قرار داد و با برگزاری یک هفته ای نمی توانیم آن را به طور کامل شرح دهیم. از مسئولان ذیربط خواهشمندم این حرکات ادامه داشته باشد و به مناسبت های مختلف دوران هشت سال دفاع مقدس یادآوری شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *