حجت الاسلام والمسلمین وفا در بازدید از نمایشگاه اقتدار40:ارتش جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد/ پیشرفت های ارتش نسبت به دوران دفاع مقدس قابل قیاس نیست

ارتش جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد/ پیشرفت های ارتش نسبت به دوران دفاع مقدس قابل قیاس نیست

روحانی پیشکسوت سال‌های دفاع مقدس ارتش با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران، جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد، گفت: پیشرفت های ارتش نسبت به دوران دفاع مقدس قابل قیاس نیست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین رییس سابق دفتر امور روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و از روحانیون پیشکسوت سال‌های دفاع مقدس ارتش در بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با حضور در غرفه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار کرد: مدیریت و فرماندهی امام راحل تاثیر زیادی در شکست دشمن و پیروزی های ارتش دلاور در دوران دفاع مقدس داشت.

وی ادامه داد: در دوران جنگ این ارتش بود که جلوی صدام و نیروی های متجاوز بعثی را گرفته بود و دشمن در مقابل نیروهای ما به زانو در آمد و طی این ۸ سال جنگ تحمیلی هیچ موفقیتی در برابر ما نداشت.

حجت الاسلام وفا با تاکید بر اینکه ارتش نقش  مهمی در امنیت کشور دارد، افزود : ارتش قهرمان هم در دوران جنگ و هم پس از آن برای امنیت کشورمان در مناطق مختلف نقش مثبتی ایفا کرده است و پیشرفت های ارتش نسبت به قبل قابل قیاس نیست.

حجت الاسلام وفا با بیان اینکه ارتش جایگاه ویژه ای در بین مردم دارد،  یادآور شد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با آموزش های سطح بالا و با صلابت و تجهیزات پیشرفته در برابر تهدیدات دشمنان ایستاده و دشمن جرات نگاه چپ به کشورمان را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *