دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان با استاد حسین معلم در دامغان

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با استاد حسین معلم نویسنده و فرهیخته فرهنگی شهرستان دامغان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح در این دیدار که با حضور ابوالفضل صادقی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد از تلاش ها و فعالیت های این نویسنده و عضو انجمن مفاخر فرهنگی این استان تجلیل کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این دیدار که چهارشنبه شب و در منزل این فرهیخته برگزار شد با بیان برنامه های مختلف این اداره کل گفت: پنج رویداد ملی در برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد که قرار است امسال با مشارکت نهادها و دستکاههای فرهنگی و استفاده از نظرات صابنظران فرهنگی و هنری در استان سمنان اجرایی شود.

فلاح برگزاری جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان)، سوگواره ملی و بین المللی مهر محرم، جشنواره ملی آیات، نکوداشت آیت الله شاهرودی و نیز تسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و طرح پایتخت کتاب را از جمله این برنامه ها برشمرد.

استاد معلم نیز در این دیدار با تجلیل از تلاش های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، از این برنامه ها به عنوان محورها و فعالیت های زیرساختی در عرصه فرهنگ و هنر یاد و آمادگی خود را برای حمایت و همکاری در این عرصه ها اعلام کرد.

استاد حسین معلم ازنویسندگان و فرهیختگان شهرستان دامغان است که مسوولیت کتابخانه دفتر نشر حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) دامغان را نیز بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *