دیدار فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

همزمان با هفته دفاع مقدس فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آرزوی قبولی عزاداری‌ها در ماه محرم و صفر گفت: غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی در تمامی مقاطع دوران دفاع مقدس و پس از آن همواره در سختی‌ها و ناملایمات از جمله در سیل و زلزله همراه و در کنار مردم بودند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت توجه به پیوست فرهنگی در انجام فعالیت‌ها اظهار کرد: اگر بخواهیم برای تمامی فرماندهان و درجه داران و سربازان تحت امر شما فعالیت فرهنگی داشته باشیم لازم است به پیوست فرهنگی پروژه‌ها و فعالیت‌های خود توجه جدی داشته باشید.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به قرآن و تفسیر آن در کنار اقامه نماز خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مرتبط با تفسیر آیات قرآن برای توجه بیشتر پرسنل به مقوله کتابخوانی بسیار موثر است.

امیر علی حداد سامانی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی نیز در این دیدار با تبریک انتصاب مدیرکل بر ضرورت همکاری دو جانبه برای اجرای برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 5 مهرماه در دفتر مدیرکل انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *