دیدار با برادر شهید حسن لهردی و فرزند شهید صیدیوسفی در آرادان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان آرادان همزمان با هفته دفاع مقدس با احمد لهردی بخشدار مرکزی شهرستان آرادان و برادر شهید والامقام حسن لهردی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محسن فدائی باش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: فرهنگ شهادت در میان رزمندگان ایران اسلامی  بر خلاف آموزه های جعلی گروه های تکفیری و سلفی یک فرهنگ  اصیل و آگاهانه بود که به رهبری حکیمی الهی و دانشمندی فرزانه بر مدار دفاع شرافتمندانه استوار شد.

وی اظهار داشت: در نقطه مقابل رفتارهای ارتش جهنمی صدام و نیروهای تکفیری شفقت و انسانیت سربازان ایرانی در مواجهه با اسیران زبانزد جهانیانیان و در اذهان ماندگار شد .

 

ابراهیم مونسان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آرادان نیز در این برنامه کتاب “مربع های قرمز” اثر حسین یکتا از آثار منتخب حوزه دفاع مقدس را معرفی و فرازهایی از آن را قرائت کرد.

در این دیدار که با برنامه ریزی و همکاری کانون فرهنگی و هنری نسیم ولایت شهرستان آرادان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و هدایای فرهنگی از احمد لهردی برادر شهید حسن لهردی تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان همچنین همزمان با هفته دفاع مقدس با مهدی صید یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آرادان و فرزند شهید والامقام عباس صید یوسفی دیدار کرد.

محسن فدائی باش دراین دیدار گفت: شهیدان اقتدار و یکپارچگی ایران اسلامی را برای ما به ارمغان آوردند و به جهانیان نشان دادند دیگر این سرزمین دیگر  زیر یوغ حاکمیت طاغوت نخواهند رفت.

در این دیدار که با برنامه ریزی و همکاری کانون فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج) شهرستان آرادان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و هدایا از فرزند شهید عباس صید یوسفی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *